FORGOT YOUR DETAILS?

Doğal Taş Texture

INFINITO FLAKER

Doğal Taş Texture,Akrilik esaslı, su bazlı, özel formülü ile içinde farklı renkte boya baloncukları içeren ve bunların yüzeyde dağılmasıyla muhteşem görüntülerin elde edildiği dekoratif boyadır. Yüzeyde doğal taş görünümü verir.

Yüzey Hazırlığı

Yeni yüzeyler: Yüzey, toz, kir ve yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Düzgün yüzeylerin elde edilebilmesi için Decor Art paste ürün gurubu macun kullanılmalıdır. Yüzeylerde olabilecek tamiratlar,Decor paste art  ile yapılmalıdır.

Eski yüzeyler:Doğal Taş Texture Yüzey, toz, kir, yağ ve yabancı maddelerden ve oynak, kabarmış tabakalardan arındırılmış olmalıdır. Bozuk yüzeylerin onarımı,Decor paste Art ürün grupları ile tamir edilmelidir.

Eski sentetik boyalı yüzeylerde; yüzey iyice zımparalanır ve zımpara tozları temizlendikten sonra infinito prime astar ile astarlanır.

Uygulama Şekli

Doğal Taş Görünümlü Boya,Özel dişli astarla kaplanmış olan yüzeye geniş ağızlı badana fırçası ile zemine karışık şekilde yüzeye aktarılır. Yüzey kurumasını tamamlayan boya içerisinde bulunan parçacıklar plastik mala ile istenilen efekte göre ezilerek patlatılır.

İnceltme Oranı

Uygulamaya Hazır

Karışım Oranı

--

Kuruma Süresi

1-4 Saat (Hava koşullarına bağlı olarak değişir.)

Tüketim

0,100-0,200 kg /m²

Uygulama Aparatları

Fırça, Plastik Spatula

Ambalaj Dolum Miktarları

15 kg / 7,5 kg / 2,5 kg

TOP