FORGOT YOUR DETAILS?

Epoxi Zemin Kaplama

INFINITOCELL SLS

Epoxi Zemin Kaplama,Infinitocell SLS, üç bileşenli kendi kendine yayılan solventsiz epoksi kaplamasıdır. Uygulama 2-3 mm kalınlığa kadar olup, parlak bir görünüm verir. Hijyen ve kolay temizliğin önem verildiği alanlarda güvenle kullanılabilir.

Infinitocell SLS-A: Ana malzeme /ınfınıtocell SLS-B: Sertleştirici / Infinitocell SLS-C: Dolgu

Epoxi Zemin Kaplama,Özellikle ağır trafik yükü gerektiren (fabrika, alışveriş merkezi gibi) alanlarda güvenle kullanılır.

TS EN 1504-2 Belgelidir.

Yüzey Hazırlığı

Yeni yüzeyler: Epoxi Zemin Kaplama,Yüzey, toz, kir ve yabancı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Yüzeylerde olabilecek tamiratlar,Infinitocell RM ürün grubu ile yapılmalıdır.

Eski yüzeyler: Yüzey, toz, kir, yağ ve yabancı maddelerden ve oynak, kabarmış tabakalardan arındırılmış olmalıdır. Infinitocell RM ürün grubu ile tamir edilmelidir.

Not: Beton yüzeyler 28 günlük kürlenme süresini tamamlamış ve uygulama anında nem oranı < %5 olmalıdır.

Uygulama Şekli

Infinitocell SLS uygulanmadan önce yüzey Epocell PR ile astarlanmalıdır. Uygulama detayı için Infinitocell PR bilgi föyüne bakınız. Uygulama yapılacak alana yetecek kadar Infinitocell SLS-A (Ana malzeme) ve Infinitocell SLS-B (sertleştirici) homojen hale gelinceye kadar karıştırılır. Hazırlanan karışıma Infinitocell cell SLS-C (Dolgu) düşük devirde karıştırılırken ilave edilir. Hazırlanan karışımın miktarı, karışımın sertleşme süresinde uygulanabilecek miktardan daha düşük olmalıdır. Uygulanacak alan işaretler ile belirlenmeli ve sınırlandırılmalıdır. Uygulama öngörülen kalınlığı verecek şekilde dişli mala ile yapılmalı ve oluşabilecek hava kabarcıklarını yok etmek için kirpi rulo ile uygulanan alan taranır. Uygulama sonrası tam kürlenme için 24 saat bekleyin.

İnceltme Oranı

Uygulamaya Hazırdır

Karışım Oranı

A/B : 100/29

Kuruma Süresi

8 Saat

Tüketim

1 kg/m²/mm

Uygulama Aparatları

Taraklı Mala

Ambalaj Dolum Miktarları

15 kg Set

TOP