FORGOT YOUR DETAILS?

BİZİ DAHA İYİ TANIYIN

Infinito Pastello,duvar ve zemin konularında, projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Amacımız dekoratif boyalar üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır

EVGÜN CONCEPT Mobilya Mağaza Dekorasyonu

Infinito Pastello uzun yıllara dayanan mobilyacılık ve mimarlık deneyimlerinin birleşmesi ile 1995 yılında İstanbulda Kurulmuştur.Mimar - iç mimar kadrosuyla Projelendirme /3 Boyut, Render ve Dekorasyon Alanlarında Anahtar Teslim Olarak Projelendirme Yapıyoruz. Kişiye ve Projeye özel tasarım ve imalat hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktayız..

EBG CONCEPT// FUAR STAND UYGULAMASI

Mimari departmanımızın geliştirdiği yaratıcı ve esnek çözümler sayesinde fuar sektörünün geleceğini şekillendirmeye devam ediyoruz. Yeni proje, ekibimizin deneyimini arttıran yeni bir Mücadele serüveni dir. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek ve kendimizi uzmanlaştırarakTürkiye Fuar sektöründe adı geçen firmalar içinde yer almaktayız.

beton görünümlü sıva banyo için

İTALYAN BOYA MODELLERİ

Infinito Pastello, iç ve dış cephe İtalyan Dekoratif boyaları, İtalyan duvar kaplamaları, doğal sıvaları konusunda uzman ve tecrübeli bir firmadır.Müşterilerimize, geniş stok ağımız sayesinde gerek malzeme satışı yolu ile gerekse uygulamalı olarak,her türlü dekorasyonlar için özel Mimari dekoratif bitişler oluştururuz

MERMER GÖRÜNÜMLÜ BOYA

Mermer Görünümlü Duvar Boyası,Yeni ürün geliştirme sürecinde sektörde fark yaratan infinito pastello inşaat sektörüne yönelik ürün gamında, ağırlık olarak su bazlı iç ve dış cephe boyalarına yer veriyor. Yenilikçi projeleriyle de öne çıkan infinito pastello ayrıca dekoratif sıvalar, yüzey hazırlık malzemeleri, binlerce renk imkanı sunan renklendirme sistemi ve sentetik esaslı boya ve ahşap koruyucu ürünleri ile farklı ihtiyaçlara kapsamlı çözümler sunuyor.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ

Bir sonraki en iyi projemizi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız

TOP