GİRİŞ YAP

Şifremi Unuttum

Infinito Stone Carpet

Referans Projeler

Peki StoneCarpet (Taş Halı) Avantajları Nelerdir?

Neredeyse sınırsız tasarım özellikleri Sunar

Proje için özelleştirilmiş renk Seçenekleri

Diğer sert yüzeyli ürünlerden farklı olarak akustik Oluşu

Dökülme,zamanla solma, kar ve su barındırmaz

Kayma yapmaz

Kimyasallara ve lekelere karşı son derece dayanıklı dır

Bakım ve temizliği çok kolay

Eğitimli ustalar tarafından uygulanması önerilir

Stone Carpet  (Taş Halı)

StoneCarpet Dekoratif, Ticari, Iç ve dış mekan Döşeme Sistemidir

Yüksek kaliteli pigmentler sayesinde , hassas şekilde seçilen boyutlandırma, çevreye duyarlı arıtma işlemleri, üreticilerin sertifikası ve nitelikli kurulum, döşeme yatırımınızın başarısını sağlayacaktır. StoneCarpet,(Taş Halı) başlangıç ​​planlarından son el sıkışmasına kadar her adımda müşterilerimizin yanındayız.

Mimarlar Ve İç Mimarlar İçin Tasarım Esnekliği Sağlar

StoneCarpet, (taş halı) diğer döşeme seçeneklerine göre daha ekonomik ve bakımı daha kolay olan tamamen doğal, son derece dayanıklı, kaymaya dayanıklı ve kesintisiz zemin alternatifidir. StoneCarpet (taş halı) düzenli olarak kuru vakumlama ve yılda bir kez sıcak su çıkarma temizliği ile temiz tutulabilmesi mümkün dür

En Kaliteli Pigmentler

Renkler, neredeyse her projede "özel" bir renk oluşturmak için harmanlanır. Temsilcinizin yardımıyla özel renkler oluşturulabilir. StoneCarpet(taş halı), bir zamanlar nehir yatağı olanlardan çıkarılan 2-3 milimetre büyüklüğünde bireysel kuvars taşlarından oluşur. Bu taşlar boyut, şekil ve kalite açısından birçok kez taranır, daha sonra gereksinimlerimizi karşılamak için yıkanır ve işlenir. Daha sonra bilgisayar kontrollü bir süreçte en yüksek kalitede pigmentlerle renklendirilir ve sürekli renk güvenilirliği sağlamak için izlenir.

SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM

Ürünlerimiz ile ilgileniyorsanız uzman müşteri temsilcilerimiz size daha fazla bilgi verebilir, aşağıdaki formu kullanarak telefon numaranızı bize iletmeniz yeterli.